CETEM | reality.cz

Váš spolehlivý realitní partner

 
Jsme mladá dynamicky se rozvíjející česká realitní kancelář CETEM | reality.cz, která vám pomůže rychle a snadno najít nové bydlení nebo prodat Vaší nemovitost. Naším cílem je vždy spokojený zákazník a proto si zakládáme hlavně na profesionálním přístupu a korektním jednání. Realitní kancelář CETEM | reality.cz se převážně specializuje na zprostředkování obchodu s nemovitostmi v regionu Opavy, Ostravy, Frýdku - Místku, Karviné, Bohumínu, Havířova a jeho blízkého okolí.

Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje a koupě realit, úzce spolupracujeme pouze s prověřenými partnery, kteří pro Vás vždy najdou nejoptimálnější řešení zahrnující komplexní vyřízení hypotéky od podepsání žádosti až po jeho čerpání. Samozřejmostí je u nás právní servis v podobě smluv sepsaných advokátem každému klientovi dle jeho přání a požadavků a to včetně advokátní úschovy finančních prostředků.

Kromě zprostředkování obchodu s nemovitostmi jsme pro Vás schopni vyřídit stavební povolení pro rodinné domy, inženýrské sítě a pojištění Vaši nově nabyté nemovitosti. Veškerá poradenská a konzultační činnost vč. prohlídek nemovitostí je u nás zdarma, stejně jako odhad nemovitosti, daňové přiznání a právní servis.


Naše pravidla realitní kanceláře ______________________________________
   
  -  jednáme vždy v zájmu klienta a průběžně s ním konzultujeme všechny kroky

  -  kupujícím nic nezatajujeme, jednáme čestně, poctivě a slušně

  -  předem informujeme klienty o všech souvisejících poplatcích, daních, provizích

 

Řešíme i exekuce na nemovitosti  _____________________________________

V případě Vašeho zájmu okamžitě zahájíme jednání s příslušným exekutorem nebo věřiteli, vyplacení pohledávek za exekutory nebo věřiteli, zabráníme dalšímu nárůstu nákladů spojených s příslušnou exekucí. Kontaktujte nás kdykoliv.

Pokud ale máte vlastní byt, rodinný dům nebo pozemek na prodej, kontaktujte nás a přesvěčte se sami, že nemovitostem rozumíme a umíme Vám v co nejkratším termínu Vaši nemovitost spolehlivě prodat.